Úvod  »  Apartmány  »  Vila Heydukova

Vila Heydukova

Vila z 20. let 20. století se nachází v klidné vilové čtvrti historické městské části Šanov v Teplicích. Součástí domu je zahrada o rozloze 500 m2, s možností posezení, grilování apod. Možnost parkování na vlastním pozemku.

Apartmány byly zrekonstruovány v roce 2008. Jsou kompletně zařízené pro Vaše pohodlí. Můžete si vybírat velikost apartmánu podle Vašich potřeb. V 1. a 2. patře je součástí apartmánu také terasa. Tato lokalita je vhodná pro široké spektrum návštěvníků, jak pro rodiny s dětmi, tak i pro manažery či firemní ubytování, kteří preferují klidnější prostředí.

    

Cílem Vašich procházek od apartmánu může být hrad Doubravka, planetárium, hvězdárna nebo botanická zahrada. Opačným směrem se vydáte do lázeňského parku, kde narazíte na kavárny, cukrárny a stylové restaurace. 

Pokud budete potřebovat nabrat novou energii, doporučujeme služby lázeňských domů, které nabízí široké spektrum masáží a koupelí. 

Pro aktivní odpočinek můžete využít blízké aquacentrum, ve kterém je bazén s termální vodou, tobogán, velké fitness centrum, squashové kurty, sauna a venkovní minigolf.
 

 

fotogalerie z okolí penzionu
© APARTMÁNY TEPLICE 2014 ikonaChytré webové stránky!